Wiele osób wita nadejście zimy z ogromną radością. Nie przeszkadzają im krótkie dni i dotkliwe zimno. Możliwość uprawiania ulubionych sportów zimowych wynagradza im wszelkie pozostałe minusy. Bezsprzecznie najczęściej wybieramy klasyczne narty, coraz więcej zwolenników zyskuje również snowboard. Niezależnie od tego, czy wybierzemy jedną, czy dwie deski, będziemy potrzebować dobrej jakości gogli. Dlaczego warto zainwestować w sprzęt takiej klasy, jak gogle narciarskie Supreme, zamiast decydować się na bardziej budżetowe modele?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Niejedną z początkujących osób widząc atrakcyjny wygląd gogli narciarskich Supreme może sądzić, że ich cena wiąże się przede wszystkim z designem. Prawda wygląda jednak zupełnie inaczej i oryginalna forma jest jedynie dodatkiem. Firma Bolle w swoich produktach stawia na jakość i stara się zapewnić bezpieczeństwo podczas uprawiania swoich ulubionych sportów. W goglach narciarskich Supreme zastosowano szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które mają zapewnić ich użytkownikowi należytą ochronę na stoku. Każdy użytkownik okularów doskonale wie, jak szkła zachowują się pod wpływem zmiany temperatury. Ograniczenie widoczności spowodowane przez zaparowanie mogłoby mieć opłakane w skutkach konsekwencje. Technologia Double Lens, którą posiadają gogle narciarskie Supreme zapobiega zbieraniu się nadmiaru wilgoci w ich wnętrzu, a powłoka anty-fog chroni powierzchnię szkieł. Szczególną uwagę należy zwrócić na filtry, w które wyposażone są dane gogole, ponieważ jaskrawe światło odbijające się od śniegu może łatwo uszkodzić nasz wzrok. W przypadku dłuższego przebywania na stoku gogle powinny znacząco przyciemniać oglądany obraz oraz poprawiać kontrast kolorów.

Zadbaj o samopoczucie

Wybierając gogle nie powinniśmy kierować się wyłącznie parametrami technicznymi, lecz zwrócić również uwagę na naszą wygodę. Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, że gogle o wspaniałej specyfikacji nie są dopasowane do potrzeb danego użytkownika i ich noszenie sprawia wiele trudności. Osoby, które mają dużą wadę wzroku powinny sprawdzić, czy wybrany przez nich model, podobnie jak gogle narciarskie Supreme, pozwala na wygodne użytkowanie pod nimi okularów korekcyjnych. Producenci tacy jak firma Bolle oferują swoje wyroby w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może wybrać opcję, która najlepiej trafia w jego gusta. Warto zwrócić także uwagę na jakość wykonania paska, który utrzymuje gogle na kasku.