Jakość snu jest niezwykle istotnym czynnikiem, który wpływa na samopoczucie w ciągu całego dnia. Odpowiednia temperatura, czystość, jak również poziom nawilżenia powietrza są odpowiedzialne za wyspanie się lub zarwane noce. Nawilżacz powietrza, najlepiej z miernikiem wilgotności pozwoli na dostosowanie jednego z elementów do potrzeb człowieka. Po przebudzeniu dobrze robi mała gimnastyka, dla urozmaicenia której można użyć np. hula hoop.

Wiele osób tęskni za czasami, kiedy już w kilka minut po otworzeniu oczu było się aktywnym i wyspanym. W rzeczywistości na ten stan rzeczy nie wpływa tak znacząco przemijający czas, a zmiana trybu życia. Wieczorna zabawa, rozłożona mata do tańczenia zamiast kanapy i częste spacery są kluczem do odzyskania młodzieńczego wigoru, zapału i chęci do życia. Oczywiście tak w trakcie snu, jak i zabawy nawilżacz powietrza może pomóc w dostosowaniu warunków do jak najlepszej rozrywki.

Wracając wspomnieniami do młodzieńczych lat, sięgając po hula hoop i decydując się na przywrócenie niektórych zwyczajów do własnej codzienności należy dokładnie rozpatrzeć w jakim stopniu jest się przygotowanym do reaktywacji organizmu. Napoje izotoniczne, nawilżacz powietrza oraz odrobina samozaparcia i silnej woli mogą przynieść nadspodziewanie dobre efekty.